Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Violet Blossom, 269 g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies 45 deri në 55 orë. I vendosor në një kuti xhami me kapak me aromë të këndshme jargovani. Ndizni këtë qiri dhe dhuroni ambientit tuaj një aromë mjaft energjike.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406618195
Kodi i produktit kVIL0194

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen