Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Tropical Getway, 397 g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies 45 deri në 55 orë. I vendosor në një kuti xhami me kapak ka aromë të këndshme tropikale. Ndizni këtë qiri dhe dhuroni ambientit tuaj një aromë mjaft relaksuese.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406600299
Kodi i produktit kVIL0094

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen