Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Tropical Getaway, 57 g
3.22 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë ka kohën e djegies deri në 18 orë me dimensione 5 x 4,5 cm. Ndizni këtë qiri dhe dhuroni ambientit tuaj një aromë të pakrahasueshme tropikale.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406207665
Kodi i produktit kVIL0112

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen