Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Summer Slices, 269 g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë, ka kohën e djegies 45 deri 55 orë, me aromë të bostanit që do ju kujtoj stinën e verës. Paketuar në një kuti xhami me kapak mjaft modern. Ndizni këtë qiri dhe mbusheni veten me enrgjinë e nevojshme për të filluar ditën tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406111962
Kodi i produktit kVIL0058

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen