Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Smoked Birch, 269 g
14.03 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatitues nga Village Candle i përbërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies 45 deri në 55 orë. Paketuar në një kuti xhami mjaft luksoz me kapak. Dhuroni ambientit tuaj një aromë të këndshme dhe joshëse.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406610151
Kodi i produktit kVIL0216

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen