Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Palm Beach, 57 g
3.27 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri shumë cilësor i bërë nga dylli më i mirë me kombinim të aromave magjepsëse. Koha e djegies deri në 18 orë. Ndizni këtë qiri dhe do të arrini një mënyrë të shkëlqyer për tu çlodhur pas një dite të gjatë. Vendoseni qiriun në një filxhan të përshtatshëm jo të ndezshëm. Shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm dhe pastaj ndizeni. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406212454
Kodi i produktit kVIL0189

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen