Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Orange Cinnamon, 57 g
3.37 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri përmban aromën qetësuese dhe të ngrohtë të portokalleve të kombinuara me aromën e kanellës. Koha e djegies deri në 18 orë. Ka një dizajn modern dhe është i bërë nga dylli më i mirë. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406204893
Kodi i produktit kVIL0108

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen