Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle, Hydrangea, 57 g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lejoni këtë aromë sensuale me lule të zbukuroj dhomën e shtëpisë tuaj për të krijuar një atmosferë të këndshme dhe romantike të verës në çdo kohë të vitit. Ka dimensione 5 x 4.5 cm, me kohën e djegies deri në 18 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406801764
Kodi i produktit kVIL0106

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen