Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Creamy Vanilla, 269 g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies deri në 50 orë. I vendosor në një kuti xhami me kapak me aromë mjaft të këndshme vanillë. Ndizni këtë qiri dhe dhuroni ambientit tuaj një aromë mjaft relaksuese dhe energjike.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406111955
Kodi i produktit kVIL0069

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen