Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Cozy Home, 57 g
3.26 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies deri në 18 orë, me aromë mjaftë të këndshme dhe të ngrohtë. Gëzoni një aromë të fuqishme dhe të pasur me këtë qiri mjaft cilësorë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406211303
Kodi i produktit kVIL0181

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen