Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Brownie Delight, 57 g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me një dizajn modern, me aromën e çokollatës së nxehtë dhe karamelit. . Ndizni këtë qiri dhe shijoni aromën e saj mjaft relaksuese dhe çlodhëse.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406107460
Kodi i produktit kVIL0178

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen