Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Brownie Delight, 269 g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues mjaft luksozI i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies 45 deri në 55 orë. I vendosor në një kuti xhami me kapak ka aromë të këndshme të çokollatës dhe karamelit. Ndizni këtë qiri dhe relaksohuni me këtë aromë të mrekullueshme.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406107262
Kodi i produktit kVIL0195

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen