Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Black Cherry, 57 g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri është i ndërtuar nga dylli më i mirë me aromën e embël të qershisë. Ka një dizajn modern. Koha e djegies deri në 18 orë. Dimensionet e qiriut janë 5 x 4,5 cm. Ndizni këtë qiri mjaft cilësor dhe relaksohuni duke ndjerë aromën mahnitëse në të gjithë dhomën tuaj. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406202585
Kodi i produktit kVIL0164

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen