Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Berry Blossom, 57 g
3.24 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatitues nga Village Candle i përbërë nga dylli i cilësisë së lartë me dimensione 5 x 4,5 cm dhe ka kohën e djegies deri në 18 orë. Dhuroni ambientit tuaj një aromë të këndshme dhe joshëse për një pasdite relaksuese.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406203391
Kodi i produktit kVIL0276

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen