Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Autumn Comfort, 269 g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies 45 deri në 55 orë. I vendosor në një kuti xhami me kapak, ka aromë mjaftë të këndshme dhe të ngrohtë vjeshte. Ndizni këtë qiri dhe dhuroni ambientit tuaj një aromë mjaft relaksuese dhe energjike.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406615668
Kodi i produktit kVIL0259

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen