Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle Apples & Cinnamon, 645 g
21.95 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues i bërë nga dylli i cilësisë së lartë me kohën e djegies 145 deri në 170 orë. I vendosor në një kuti xhami me kapak ka aromë të mollës dhe kanellës. Ndizni këtë qiri dhe dhuroni ambientit tuaj një aromë mjaft relaksuese dhe të këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406604273
Kodi i produktit kVIL0062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen