Thumbnail image
Qiri aromatizues Village Candle 269 g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues me xham dhe kapak nga Village Candle, i pasur me aromë të këndshme të çokoladës së bardhë me vanilë Tahtitian. Ky qiri posedn dyll shumë kualitativ që digjet deri më 55 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406619345
Kodi i produktit kVIL0218

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen