Thumbnail image
Qiri aromatizues Sweet Honey, 397 g
18.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri dekorativ aromatik i vendosur në një kuti xhami me një kapak. I bërë nga dylli i cilësisësë lartë me kohën e djegies 85 deri në 105 orë. Parfum magjik me vanilje, mjaltë, krem të ëmbël dhe kanellë për momente të paharrueshme. Aromë unike që do t'ju çojë në një parajsë mjalti.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406624363
Kodi i produktit kVIL0267

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen