Thumbnail image
Qiri aromatizues Le Chatelard Green tea, 100 g
15.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues me përmbajtje natyrale të dyllit të sojës dhe qajit të gjelbërt .Koha e djegies se qirit është rreth 30 orë. Gëzoni një aromë të fuqishme dhe relaksuese me këtë qiri mjaft cilësorë. Përdoreni sipas udhëzimeve.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 3700917800690
Kodi i produktit kLCHA118

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen