Thumbnail image
Qiri aromatizues Le Chatelard Cotton flower, 200 g
23.29 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatizues mjaft cilësor me erë të këndshme të pambukut. Qiri përmban dy fitila. Koha e djegies së tij është rreth 40 orë. Ndizni këtë qiri dhe jepni ambientit tuaj një aromë relaksuese dhe çlodhëse.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 3700917801703
Kodi i produktit kLCHA143

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen