Thumbnail image
Qiri aromatike Village Candle Glacial Spring 57g
3.24 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatike me një aromë të këndshme të bergamotit dhe lule irisit, do të përjetoni plot momente të gëzueshme. Koha e djegies deri në 18 orë. Dimensionet 5 x 4,5 cm. Prodhuar nga dylli shumë cilësor me një dizajn modern. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406201960
Kodi i produktit kVIL0284

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen