Thumbnail image
Qiri aromatike, Village Candle, 57g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatikë, e prodhuar nga një dyll i cilësisë së lartë, me një dizajn modern. Me një aromë të bukur bimore dhe selinos, do t'ju sjell në shtëpitë tuaja një atmosferë bimore qetësuese dhe do ju jep një ndjenjë kënaqësie. Koha e djegies deri në 18 orë. Dimensionet 5 x 4,5 cm. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës. Shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406200321
Kodi i produktit kVIL0293

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen