Thumbnail image
Qiri aromatike Village Candle, 269g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri dekorativ aromatik në një xham me një kapak. Era e frutave të bukura të pasionit dhe tortës së shijshme me lëngje kombinon me tonet e freskëta të gjelbra dhe miskut të butë. Aromë e këndshme që do t'ju joshë për një pasdite relaksuese. Koha e djegies 45 - 55 orë. Bërë nga dylli më i mirë, me një dizajn modern. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës. Ndizni këtë qiri dhe pushoni. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406607311
Kodi i produktit kVIL0273

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen