Thumbnail image
Qiri aromatike me aromë të Vaniles dhe Luleve të bardha,Village Candle, 397 g
18.48 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri dekorativ dhe aromatik në një xham dhe një kapak. Një aromë e bukur që ngjall ndjenjën e ngrohtësisë dhe rehatisë. Një përzierje e vaniles dhe luleve të bardha, do t'ju sjellë relaksim dhe momente të paharrueshme. Koha e djegies 85 - 105 orë. Prodhuar nga një dyll I cilësisë së mirë, me një dizajn modern. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406624356
Kodi i produktit kVIL0263

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen