Thumbnail image
Qiri aromatike me aromë të Tulipaneve, Village Candle, 269g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kënaquni me bukurinë dhe aromën e qiriut një aromë të pasur dhe të kombinuar të jaseminit dhe violetave, të përfunduar me një ton të butë të tulipanit. Koha e djegies 45 - 55 orë. Bërë nga dylli më i mire. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës. Si të përdorni: Shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm. Ndizni këtë qiri dhe pushoni me këtë aromë të mahnitshme. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406618157
Kodi i produktit kVIL0192

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen