Thumbnail image
Qiri aromatike me aromë të Pjeprit dhe Kastravecave, Village Candle, 397 g
19.41 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri dekorativ dhe aromatik. Koha e djegies 85 - 105 orë. Me një aromë të freskët të pjepërit dhe me një kombinim të kastravecave të freskët. Lejoni që dhoma juaj të merr aromë të këndshmë, në çdo kohë këtë sezon.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406801245
Kodi i produktit kVIL0061

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen