Thumbnail image
Qiri aromatike me aromë të freskët të lirit, Village Candle, 57g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiriu me një aromë të këndshme dhe të freskët të lirit. Ndizni këtë qiri dhe lejeni shtëpinë tuaj të merr aromë të lehtë dhe të pastër. Koha e djegies deri në 18 orë. Dimensionet 5 x 4,5 cm. Prodhuar nga një dyll shumë cilësorë, me një dizajn modern. Vendoseni qiriun në një filxhan të përshtatshëm jo të ndezshëm. Shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm. Ndizni këtë qiri dhe pushoni me këtë aromë delikate dhe të freskët. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406204794
Kodi i produktit kVIL0109

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen