Thumbnail image
Qiri aromatike me aromë të Bergamotit dhe Patchoulit, Village Candle, 57g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kënaquni nën shoqërimin e aromës së bergamotit dhe patchoulit. Përjetoni një shëtitje paqësore të vjeshtës të shoqëruar nga tone të bukura qelibare. Koha e djegies deri në 18 orë. Dimensionet 5 x 4,5 cm. Prodhuar nga një dyll cilësor dhe me një dizajn modern. Si të përdorni: Vendoseni qiriun në një filxhan të përshtatshëm jo të ndezshëm. Shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm. Ndizni këtë qiri dhe pushoni me këtë aromë që ju kujton bukurinë e natyrës. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406200079
Kodi i produktit kVIL0254

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen