Thumbnail image
Qiri aromatike me aromë Lavande, Village Candle, 57g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Koha e djegies së qiriut deri në 18 orë. Dimensionet 5 x 4,5 cm. Bërë nga dylli më i mirë, në një dizajn modern, aromë delikate dhe e pasur me lule të lavandës. Si të përdorni: Vendoseni qirinjë në një filxhan të përshtatshëm jo të ndezshëm. Shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm. Ndizni këtë qiri dhe pushoni me këtë aromë qetësuese, të zhurmshme bimore. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406203933
Kodi i produktit kVIL0054

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen