Thumbnail image
Qiri aromatike me aromë Grejfrutit dhe Boronicës së kuqe,Village Candle, 57 g
14.03 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kënaquni me aromën e bukur dhe të ëmbël të Grejfrutit dhe Boronicës së kuqe. Mjafton një qiri për ta bërë vendin romantike dhe të qlodheni nga një ditë me stres dhe të ngarkuar. Qiri është e ambalazhuar në një xham. Koha e djegies 45 - 55 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406603122
Kodi i produktit kVIL0055

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen