Thumbnail image
Qiri aromatike dhe dekorative, Village Candle, 397g
25.15 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri dekorativ aromatik me xham dhe kapak. Koha e djegies 85 - 105 orë. Aromë delikate të flladit të gjallë, që kujton një udhëtim në ishujt ekzotikë, të plotësuara nga tonet delikate të parfumit të florës dhe frutave vendore.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406102427
Kodi i produktit kVIL0089

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen