Thumbnail image
Qiri aromatike dhe dekorative, Village Candle, 269g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kënaquni nën aromën e bukur të qiriut që do t'ju çojë në destinacionin tuaj të preferuar tropikal. E pasur me një aromë të agrumev, kripës së detit dhe tekilës së artë. Koha e djegies 45 - 55 orë. E prodhuar nga një dyll shumë cilësor, me një dizajn xhami me kapak luksozë. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm. Ndizni këtë qiri dhe pushoni me këtë aromë. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406613596
Kodi i produktit kVIL0093

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen