Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle Tropical Getaway 397g
18.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri me aromë tropikale të kokosit dhe lëngë ananasi të pjekur. Ai është punuar nga dylli më i mire. Vjen në një gotë qelqi me dizajn modern, koha e djegies 85 - 105 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406600565
Kodi i produktit kVIL0096

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen