Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle Palm Beach 645 g
23.26 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri i përsosur, aromatik dhe dekorativ nga Village Candle. Aroma e portokallit të kuq dhe manaferrave jep freski dhe relaks në ambientin tuaj. I punuar nga dylli kualitativ, ky qiri digjet për 145-170 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406619116
Kodi i produktit kVIL0213

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen