Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle Lemon Poud Cake 57g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatik bërë nga dylli më i mire. Ai vjen me një dizajn modern, koha e 18 orë. Me dimensione 5 x 4,5 cm. Aroma e byrekut me limon të bërë nga brumi në mënyrë të përkryer plotëson dhe kënaq shijet tuaja.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406208549
Kodi i produktit kVIL0184

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen