Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle Frozen Margarita 397 g
18.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatik në shishe xhami me kapak, ka aromë të këndshme tropikale të agrumeve dhe tekilës me pak kripë të detit. Ky qiri përdoret si dekor në çdo ambient dhe shpërndan aromën për 85 - 105 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406613633
Kodi i produktit kVIL0095

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen