Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle Creamy Vanilla 645 g
21.84 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatik në shishe xhami me aromë të ëmbël të akullores me krem vanilje. Mbush gjithë dhomën me aromë relaksuese që ndihmon në luftimin e stresit. Qiriu nga Village Candle është prodhuar nga dylli më cilësor 100% natyral, jo toksik, dhe digjet rreth 170 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406801467
Kodi i produktit kVIL0080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen