Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle Cozy Cashmere 57 g
3.26 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatik Village Candle me aromë të ëmbël të vaniljes dhe luleve të bardha në pyje. Prodhuar nga dylli më i mirë i cili bëhet lëng pas djegies. Aroma e ëmbël e qiriut është mënyra e duhur për qetësimin e mendjes. Digjet për 18 orë dhe ka dimensione 5 x 4.5 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406205593
Kodi i produktit kVIL0261

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen