Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle Coffee Bean 397 g
18.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatik bërë nga dylli më i mire. Ai vjen në një gotë qelqi me dizajn modern, koha e djegies 85 - 105 orë. Zgjoni shqisat tuaja me një aromë freskuese të farave të pjekura të kafes me arra dhe fasule tonka.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406620631
Kodi i produktit kVIL0220

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen