Thumbnail image
Qiri aromatik Village Candle 269 ​​g
14.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatik bërë nga dylli më i mire. Ai vjen në një gotë qelqi me dizajn modern, koha e djegies afërsisht 45- 55 orë. Me një aromë të ëmbël të freskët, të ngrohtë dhe të brumosur me gjalpë direkt nga furra. Kjo esencë unike e aromës sjell në shtëpitë tuaja një atmosferë sikur po piqni brumrat në furr dhe do t'ju japë një ndjenjë kënaqësie.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406618188
Kodi i produktit kVIL0193

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen