Thumbnail image
Qiri aromatik Michel Design 184 g
20.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri i përsosur, aromatik dhe dekorativ nga koleksioni i Krishtlindjes Michel Design. Aroma tipike e zambakut të dëborës dhe kamelies së bardhë, jep freski dhe relaks në ambientin tuaj. I punuar nga dylli kualitativ jo toksik, ky qiri digjet për 45 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 608666705750
Kodi i produktit kMDW108

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen