Thumbnail image
Qiri aromatik Le Chatelard 100 g
15.89 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatk në kuti prej metali me ka aromë të këndshme të trëndafilit. Ky qiri është prodhuar nga dylli natyral i sojës dhe digjet rreth 30 orë.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 3700917800669
Kodi i produktit kLCHA117

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen