Thumbnail image
Qiri aromaterapi Michel Design Works 113 g
11.28 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatherapy nga Michel Design Ëorks, shumë praktik në kuti metalike me dizajn të bukur të zogjëve dhe luleve të Krishtlindjes, me dyll të sojës dhe me aromë të këndshme të luleve zambakut dhe camelisë së bardhë. Ky qiri sjell paqe dhe qetësi në shtëpitë tuaja, si dhe ka veti djegëse deri më 20 orë. Produkti është i pa helmueshëm dhe me përbërës natyralë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 608666706740
Kodi i produktit kMDW107

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen