Thumbnail image
Qeskë aromatizuese 7 g + Sapun 30 g Le Chatelard, lule livando
4.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Në këtë set përfshihen dy produkte aromatizuese nga Le Chatelard, qeskë e mbushur me lule livando dhe sapun natyral luksoz me aromë livandoje. Qeska është e përshtatshme për aromatizimin e dollapit si dhe mbrojtjen e rrobave nga bakteret. Vendoset edhe si dekor në shtëpi. Ndërsa, sapuni është i butë dhe pastron lëkurën në përsosmëri duke e bërë atë të ndjehet e freskët dhe me aromë të këndshme

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 3700917800539
Kodi i produktit kLCHA101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen