Thumbnail image
Qeska organike kunder plakjes Iroha 6 pcs
14.51 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qeska organike kunder plakjes me cilësi hidrogeli nxisin rigjenerimin e qelizave dhe përmirësojnë pamjen e lëkurës rreth syve dhe buzëve. Përmban kolagjen detar, retinol, niacinamide dhe allantoin. Kujdesen për lëkurën nën sy dhe rreth buzëve. Kundër efekteve të plakjes, hidraton , rigjeneron dhe përmirësonë pamjen e lëkurës. Çdo qesk mund të përdoret vetëm një herë. Mos e përdorni në lëkurën e dëmtuar.

Cilësitë

Prodhuesi Iroha
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 8436036431358
Kodi i produktit kIR014

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen