Thumbnail image
Qeska aromatizuese për rroba Le Chatelard 3 x 18 g
8.19 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qese aromatizuese për rroba e mbushur me 18 g lule livando dhe e dekoruar me unazë druri. Mbron rrobat nga bakteret dhe i jep aromë të gjithë dollapit. Ky produkt ka dizajn të bukur ku mund të përdoret edhe si dekorim.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 3760076651830
Kodi i produktit kLCHA006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen