Thumbnail image
Pudër stilimi për flokë American Crew 10 g
14.11 € 14.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pudër për modelin e përsosur të flokëve! Përmban propilen glikol që zbut lëkurën e kokës dhe hidraton, acid citrik i cili ringjall dhe rinovon flokët, dhe silicë që shton volumin. Aplikoni një sasi të vogël pluhuri në pëllëmbën e dorës dhe pastroni flokët e thatë, më pas krijoni një model flokësh. Përpara aplikimit, prekni lehtë kapakun disa herë për të çliruar sasinë e kërkuar të pluhurit.

Cilësitë

Efekti
  • Matifikim
  • Volum
Lloji i flokëve Normal
GTIN 738678250013
Kodi i produktit kAC033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen