Thumbnail image
Printer Canon PIXMA TS5150, i zi
141.50 € 157.50 € (-10%)
Përshkrimi

PIXMA TS5150 është printer shumëfunksional me ngjyra dhe format A4. Ofron printim, skanim dhe kopjim. Është ideal për përdorim në shtëpi, përmban dy mbajtëse për fletë - para dhe prapa, secila për deri në 100 fletë. Ofron një rezolucion printimi deri në 4800 x 1200 dpi me një shpejtësi (bardhë / zi) prej 13 / 6.8 imazhe në minutë. Rezolucioni i skanerit është 1200 x 2400 me një shpejtësi skanimi prej 14 s (A4). Mund të përdorni fishekë ngjyre me vëllim të madh (PGI-540XL / CL-541XL). Për lidhje përdor ndërfaqen USB 2.0, Wi-Fi dhe mund të lidhet me cloud. Përmasat e tij janë 425 x 315 x 147 mm dhe peshon prej 6.5 kg.

Cilësitë

Prodhuesi Canon
Origjina Japoni
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min] 13
Madhësia:
  • 39
  • 36
Ngjyra Bardhë
GTIN 4549292090741
Kodi i produktit 229869

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen