Thumbnail image
Printer Brother HL-1222WE, i zi
152.75 € 167.50 € (-9%)
Përshkrimi

Kompania Brother, me traditën e saj të gjatë, ka prodhuar pajisje të ndryshme si printera, pajisje faks, makina shkrimi dhe pajisje multifunksionale. Në këtë rast, kompania ka sjellë printerin laserik A4, i cili ka teknologji të lartë dhe printim të shpejtë.

Me dizajnin kompakt të saj, ju nuk duhet të kufizoni veten në vendndodhjen e printerit, mund të përshtatet pothuajse kudo. Falë kësaj, ajo gjen vendin e saj si në shtëpi dhe në kompani më të vogla.

Printer i cili printon me ngjyrë të zezë dhe të bardhë, është i pajisur me një procesor 200 MHz dhe memorie 32 MB. Rezolucioni i printerit është 2400 x 600 dpi dhe mund të trajtoj deri në 20 faqe në minutë.

Përdor një portë USB 2.0 Hi-Speed, e cila gjithmonë garanton shtypjen shumë të shpejtë. Ju mund të lidhni kompjuterin tuaj nëpërmjet teknologjisë Wi-Fi 802.11 b / g / n. Brother HL-1212WE ka përmasa prej 340 x 238 x 189 mm dhe peshon 4.6 kg.

Cilësitë

Prodhuesi Brother
Origjina Japoni
Teknologjia e printimit Laser
Ueb-i i prodhuesit Brother.com
Madhësia: 26
Nuance Bardhë, Kuqe, Zezë
GTIN 4977766760287
Kodi i produktit 227380

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen