Thumbnail image
PRINCI I VOGEL - ANTOINE DE SAINT EXUPERY
10.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Në këtë libër, që është një nga kryeveprat letrare më të shquara dhe më të dashura të shekullit XX, e gjithë poezia e Princit të Vogël është sjellë me ilustrimet e Manuela Adreanit. Një artiste e zonja që të rikrijojë udhëtimin imagjinar të heroit të saj për të zbuluar universin. Me ilustrimet e saj ka përçuar gjithë magjinë e kësaj historie, që është bërë përjetësisht klasike.

Cilësitë

Shtëpia botuese Ideart
GTIN 9789928201454
Kodi i produktit IDEART

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen